Hledáte profesionální českou společnost zajištující facility service v Praze?  Prosím, pojďte dále.

Správa zeleně

Správa zeleně

 

 

 

 

 

 

Péče o okolí
V jakémkoliv ročním období se postaráme nejen o vaši nemovitost, ale také o její přilehlé okolí. Zajistíme údržbu veškeré zeleně, komunikací a dalších vnějších ploch.

Úklidové služby

Úklidové služby

 

 

 

 

 

 

Čistota a pořádek

Čistota a pořádek budou každodenní samozřejmostí vaší nemovitosti. Zajistíme pravidelný komplexní úklid, stejně jako hygienický servis pro kanceláře a administrativní budovy.

spravujeme-nemovitosti-v-praze

Spravujeme bytové i nebytové prostory

 

 

 

 

 

 

 

Integrace služeb

Ať už jste SVJ nebo velký kancelářský komplex, vždy jsme připraveni zajistit balíček integrovaných služeb obsahující facility management, property management, úklidové a bezpečnostní služby a / nebo správu vaší nemovitosti na dálku.

Správa a servis

Správa a servis

 

 

 

 

 

 

Energie

Postaráme se o komplexní energetický management. Očekávat můžete hladký chod veškerých energetických zařízení ve vaší nemovitosti, zajištění jejich pravidelných kontrol a revizí či rychlé zásahy v případě nehod a poruch.

Provozní řády jsou nepostradatelnou součástí správy objektu.  Způsob provozování objektu ovlivňuje obsahovou skladbu budoucího provozního řádu.

Prvotní osnova provozního řádu by měla být u novostavby a rekonstrukce součástí studie jako podklad pro projekt budovy. Osnova musí vycházet z regulovaných požadavků na stavby vymezených nařízením vlády č. 163/2002 Sb., kterým se stanoví technické požadavky (viz.níže).

Regulované požadavky na stavby:
– Mechanická odolnost a stabilita
– Požární bezpečnost
– Hygiena, ochrana zdraví a životního prostředí
– Bezpečnost při užívání
– Ochrana proti hluku
– Úspora energie a ochrana tepla

Tvorba provozních řádů v ČR zatím není podchycena žádným legislativním předpisem a závisí proto především na základních požadavcích na stavby dle vyhlášky č. 68/2009 Sb., o technických požadavcích na stavby, ve znění pozdějších předpisů, dále pak na potřebách vlastníka objektu

Zdroj: http://www.tzb-info.cz/provoz-technologii/11141-provozni-rady

Bezpečnostní servis

Bezpečnostní servis

 

 

 

 

 

 

Administrativní správa zabezpečení
Pro moderní zabezpečení a bezproblémový provoz vašeho objektu zajistíme klíčové a kartové hospodářství, výrobu a výdej klíčů a karet, jejich správu a evidenci. Samozřejmostí je pro nás též zajištění poštovních či kurýrních služeb.

Technické služby

Naše technická správa budov dokáže jak bleskově zasáhnout v případě havárie, tak držet běžný provoz vašeho objektu v hladkém chodu. Jeho součástí je pravidelná údržba technologií a zařízení, revizní činnost a kontroly, stejně jako administrativní a dokumentační záležitosti této oblasti.